Co należy wiedzieć o najnowszej funkcji: Raporty e-mailowe?

Scris de: Camelia Filip in data de: 2017-10-09 11:30:42

header-email_600x300px_PL.jpg

Wszystkie funkcje systemu SafeFleet są wynikiem potrzeb zgłoszonych przez menedżerów i właścicieli flot pojazdów. Najnowsza funkcja - raporty e-mail - nie różni się niczym od innych.

Po rozmowach z naszymi klientami zauważyliśmy duże zainteresowanie elastycznymi i dynamicznymi sposobami dostępu do raportów. Udało nam się to uzyskać dzięki najnowszej funkcji SafeFleet: Raporty e-mailowe.

Oto co warto wiedzieć o tym typie raportowania:

W jaki sposób skonfigurować ten typ raportowania?
Wszystkie ustawienia raportów e-mail są wykonywane na poziomie użytkownika. Aby skonfigurować ten typ raportowania wraz z parametrami, formatem plików i interwałem, pierwszym krokiem, jaki musisz podjąć, jest włączenie strony profilu (w prawym górnym rogu).

Jak dodać nowy raport?

Aby dodać nowy raport, musisz zacząć od wyboru typu raportu, który ma zostać wygenerowany automatycznie (Codzienna aktywność, godziny jazdy, zachowanie kierowcy itp.). Z listy można zauważyć, że wszystkie raporty o pojazdach i flotach są dostępne do wysłania pocztą elektroniczną.

 

1.png

 

Czy mogę wybrać określony format raportowania?
Po wybraniu rodzaju raportu otrzymasz dostęp do określonego formularza, który ma zostać opublikowany. Tutaj wybierzesz parametry raportu:

  • Flota, z której chcesz raport
  • Interwał czasu
  • Format pliku
  • Inne opcje i filtry specyficzne dla tego raportu

W jakiej formie zostanie dostarczony raport?

Po skonfigurowaniu specyfikacji raportowania otrzymasz krótką linkę z adresem, na który możesz uzyskać dostęp do żądanego raportu. Aby uzyskać gwarancję otrzymywania tego rodzaju raportów, upewnij się, że nie masz żadnych filtrów blokujących wiadomości e-mail.

2.png

 

Co należy wiedzieć o nowej funkcji SafeFleet?

  • Generowanie raportów w poczcie e-mail odbywa się od godziny 00:00; Jeśli wybierzesz codziennie otrzymywać e-maile, otrzymasz raport natychmiast po skonfigurowaniu w aplikacji
  • Krótkie łącze pobierania jest tworzone w taki sposób, aby raport był dostępny przez rok dla każdego, kto go odbiera, nawet jeśli nie ma użytkownika portalu. W ten sposób będziesz mógł przekazać ten e-mail do innych osób w organizacji;
  • Aby uzyskać dostęp do działów i osób nie będących administratorami, przejdź do swoich praw użytkownika z sekcji Użytkownicy i zmień opcje tam.

 


Chcę mieć dostęp do raportów e-mail

Zapisz się na bloga

Ostatnie artykuły

Popularne artykuły