fliGo by SafeFleet – aplikacja do zarządzania flotą pojazdów bezpośrednio z telefonu

Scris de: Sample HubSpot User in data de: 2020-03-17 11:44:05

fligo blog 1-1

 

Jak często używasz aplikacji mobilnych, by ułatwić sobie pracę? Od jakiegoś czasu korzystanie z telefonu komórkowego stało się kluczowe dla zoptymalizowania czasu i znajdowania rozwiązań problemów.

Aktywność na rynku transportowym jest bardzo dynamiczna, a osoby zarządzające flotą pojazdów mają dużo obowiązków, począwszy od kalkulacji tras, poprzez rozpatrywanie kwestii serwisowych, a skończywszy na negocjacjach z różnymi dostawcami.

A co jeżeli zaproponujemy kompleksowe rozwiązanie do kontroli pojazdów dostępne na każdym smartfonie?

SafeFleet wprowadza aplikację fliGo, dzięki której pojazdy mogą być łatwo kontrolowane bezpośrednio z telefonu lub tabletu. Zapewnia dostęp do niezbędnych informacji w każdym miejscu i o każdej porze. Kluczowe informacje, szybkość działania i możliwość zdalnej kontroli, powodują, że fliGo jest idealną aplikacją do zarządzania flotą każdej wielkości.

fligo blog 2

Funkcjonalności dostępne w aplikacji fliGo:

  • Lista pojazdów całej floty i ich aktualnych pozycji – wszystko w czasie rzeczywistym
  • Aktualna informacja o pojazdach – panel kontrolny, który podsumowuje dane pojazdu (status zapłonu, prędkość, kierunek jazdy)
  • Wizualizacja POI (punktów zainteresowań) w podróżach – wizualizacja istotnych punktów i regionów na mapie, możliwość otrzymywania alertów o wjechaniu lub wyjechaniu z tych stref
  • Automatyczne odświeżanie co 30 sekund, – bez konieczności interwencji ze strony użytkownika
  • Możliwość wyboru mapy (fliGo style, Google satelitarna, Google domyślna)
  • Wyświetlanie trasy przebytej przez pojazd na mapie
  • Raporty dla każdego pojazdu – informacje o podróżach, ich czasie trwania, przystankach, zużyciu paliwa i charakterze jazdy (prywatny, służbowy)
  • Dostępna w pięciu językach: polski, angielski, niemiecki, włoski, rumuński
fligo blog 5
 

Aplikacja może być użytkowana tylko przez osoby posiadające dostęp do SafeFleet Portal. Aby aktywować konto, prosimy o kontakt z nami: biuro@safefleet.eu

Aplikacja fliGo jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

fligo blog 6
 

Zapraszamy użytkowników, którzy mają konto w SafeFleet Portal do wypróbowania fliGo. Będziemy wdzięczni za informacje zwrotne, sugestie odnośnie dalszego rozwoju aplikacji.

hubspot_fligo_01_PL copy

Zapisz się na bloga

Ostatnie artykuły

Popularne artykuły