Odkryj nowe możliwości SafeFleet w zakresie monitorowania temperatury przestrzeni ładunkowej

Scris de: Sample HubSpot User in data de: 2020-04-10 13:34:48

temp_sensor@2x-1

Aby mieć pewność, że wszystkie transporty odbywają się w bezpiecznych i prawidłowych warunkach, należy monitorować flotę pojazdów, a SafeFleet znacznie ułatwia to zadanie. Przewoźnicy towarów łatwo psujących się lub wymagających kontroli temperatury zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymanie towarów w optymalnej warunkach podczas transportu. Właśnie dlatego opracowaliśmy funkcję zdalnego monitorowania wbudowanych czujników temperatury. Ostatnio rozszerzyliśmy tę funkcjonalność, opracowując nowy moduł monitorowania i raportowania na platformie SafeFleet - moduł progów temperatury.

Pakiet monitorowania temperatury SafeFleet zawiera jednostkę pokładową (OBU), która obsługuje cztery czujniki temperatury, które mogą działać bezprzewodowo (Bluetooth) lub przewodowo w czterech różnych strefach. Użytkownicy SafeFleet mają kontrolę nad aktualną temperaturą, ustawiając powiadomienia, które wysyłają wiadomości, gdy temperatura wzrośnie powyżej wartości lub gdy spadnie poniżej określonego z góry progu.

Jakie innowacje wprowadzono w module przedziałów temperatury?

 

Nazywanie poszczególnych czujników

Moduł progów temperatury umożliwia jednoczesne monitorowanie czterech czujników, które można teraz nazwać inaczej, w zależności od lokalizacji lub innych czynników, w celu łatwiejszej identyfikacji w raportach - na przykład: Nazwa temperatury 1: „Lewy górny przedział”.

contacte&senzori_en
 
 

Przedziały i histereza

Ponadto, dzięki wdrożeniu nowego modułu, użytkownicy mogą przejść do sekcji „Ustawienia urządzenia” i ustawić aż sześć progów temperatury oraz współczynnik histerezy - określenie po jakim stopniu limit zostanie uznany za przekroczony. Zasadniczo aplikacja zapewnia trzy progi dla odchylenia dodatniego i trzy progi dla odchylenia ujemnego - niewielkie, duże i poważne (każdy z + lub -).

 

setari_praguri_en

Po zdefiniowaniu progów moduł progów temperatury umożliwia dostęp do dedykowanej tabeli, na której można zobaczyć, kiedy limity te zostały przekroczone, a także temperatury przekazywane przez czujniki.

grafic_temperaturi_en

 

Alerty i raporty

Jeśli temperatura w przestrzeniach, w których towary są przewożone przekracza założone granice, moduł może generować zdarzenia i powiadomienia, dzięki czemu dyspozytor może zareagować bezzwłocznie. Użytkownicy mogą wybrać, jakie alerty chcą otrzymywać i na jakim kanale - online w portalu SafeFleet, pocztą elektroniczną i / lub SMS-em.

notificari_en

 

Każde zdarzenie temperatury pozostaje zapisane w raporcie dostępnym w dowolnym momencie na platformie SafeFleet. Ten raport zawiera wszystkie dane, które administrator lub firma muszą mieć do zbadania zdarzenia i zapobiegania innym podobnym sytuacjom w przyszłości:

  • Numer rejestracyjny
  • Nazwisko kierowcy
  • Lokalizacja na mapie
  • Data i godzina zdarzenia
  • Rodzaj zdarzenia (temperatura powyżej / poniżej)
  • Rodzaj wygenerowanego alertu
  • Czujnik, który zasygnalizował zdarzenie
  • Zarejestrowana temperatura

Wszystkie dane dotyczące temperatury, wartości progowej i powiązanych zdarzeń będą dostępne dla naszych klientów przez cały czas za pośrednictwem interfejsu API SafeFleet.

evenimente_temperatura_en

 

W przypadku transportu łatwo psującego się lub wymagającego kontroli temperatury przewozu, wewnętrzne czujniki pojazdu nie gwarantują w 100% bezpiecznej dostawy towarów. Ale pakiet czujników temperatury SafeFleet, który może monitorować 4 różne obszary pojazdu, wraz z funkcjami nowego modułu progów temperatury, może być dodatkowym rozwiązaniem dla bezpieczeństwa transportu.

 

temperature_tresholds_module

 

Odkryj nowy moduł progów temperatury, logując się na swoje konto SafeFleet lub poproś o ofertę na nasze akcesoria do monitorowania temperatury.

cta_temp_PL

 

Zapisz się na bloga

Ostatnie artykuły

Popularne artykuły